< powrót do listy

Złoty Paragon dla Szwajcara Królewieckiego

W tym roku odbyła się już VII edycja konkursu „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich”, który organizowany jest przez miesięcznik  Hurt & Detal. Produkt Serenady w kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Główną nagrodę przyznano na uroczystej gali, która odbyła się 25 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Nagrody przyznawane są na podstawie głosowania czytelników. Konkurs wyłania najlepsze produkty rynku FMCG w aż 62 kategoriach. Spośród 470 zgłoszonych produktów to właśnie ser Szwajcar Królewiecki Serenady blok zwyciężył największą liczbą głosów w kategorii „Sery żółte twarde”.

Uroczysta gala

25 maja odbyło się uroczyste rozdanie nagród połączone z wspaniałą galą, na którą przybyło ponad 300 gości. Wśród zaproszonych można było spotkać osoby z branży spożywczej i dziennikarzy.  Spotkanie poprowadził sprawdzony duet zawodowców: Zygmunt Chajzer oraz Dorota Gardias. Ponieważ wszystko obyło się w klimatycznych wnętrzach warszawskiego Teatru Kamienica, nie mogło zabraknąć także sztuki! Rozdanie nagród i wyróżnień poprzedziło fantastyczne przedstawienie wyreżyserowane przez samego właściciela teatru – Emiliana Kamińskiego. Goście mieli okazję zobaczyć na scenie wielu sławnych i uznanych aktorów.

Nagrody i wyróżnienia

 Nagrody rozdano w 62 kategoriach, w tym w kilkudziesięciu kategoriach spożywczych, m.in. herbat, ketchupów czy dań gotowych. W dziale „Lider sprzedaży” nie zabrakło także kategorii serowej, w której  doceniono właśnie ser Szwajcar Królewiecki w bloku – wyrób marki Serenada. Dla naszej firmy „Złoty paragon” to szczególna nagroda, bo przyznana przez czytelników magazynu „Hurt & Detal”, czyli przez tych, dla których tworzymy nasze wyroby. Uznanie ze strony naszych klientów to dla nas ogromny impuls by starać się jeszcze bardziej, a piękna statuetka jaką otrzymaliśmy będzie nam o tym codziennie przypominać – mówi Edward Bajko, prezes przedsiębiorstwa Spomlek, do którego należy marka Serenada.

Nagrodzony ser Szwajcar Królewiecki

Ser żółty Szwajcar Królewiecki to wyjątkowy wyrób serowarski należący do rodziny serów dojrzewających. Charakteryzuje się delikatnością i subtelnym smakiem orzechowym. Konsumenci cenią go za wielozadaniowość, bo Szwajcar Królewiecki doskonale nadaje się zarówno do dań na ciepło, np. zapiekanek, jak i do kanapek i sałatek, jako wyśmienity dodatek.