< powrót do listy
Salami w sam raz na raz

SEROWA REWOLUCJA!

W pracy i w domu. Przed szkołą, w szkole i po szkole. Na wycieczce, na spacerze i... nie tylko. Teraz smakosze serów będą mogli delektować się świeżym smakiem Serenady zawsze i wszędzie! 

Spomlek, jeden z największych producentów sera żółtego w Polsce, wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie – opakowanie w sam raz na raz, zawierające cztery plasterki ulubionego przysmaku wielu Polaków.

Opakowanie „w sam na raz” pozwala cieszyć się pysznymi chwilami z serem Serenada w sytuacjach, w których wcześniej  nie było to możliwe. Teraz do zaspokojenia głodu wystarczą dwa proste kroki. Kupujemy opakowanie sera Serenada w sam raz na raz i… zjadamy cztery wyśmienite plasterki sera.. Nie trzeba już szukać lodówki - by schować resztę, nie trzeba nosić przy sobie otwartego opakowania, nie trzeba martwić się o jego świeżość.

Sery Serenada w sam raz na raz to łakomy kąsek dla fanów przekąsek.
To wygodne opakowanie, świeży plaster w zasięgu ręki, no i dobra cena. 

Spomlek w lipcu wprowadził do sprzedaży nowe opakowania sera w sam raz na raz. 
Sama atrakcyjna grafika, czy mała ilość plasterków i niska cena opakowania, to początek rewolucji w wygodzie i spożyciu sera żółtego. Rewolucja polega na tym, że Spomlek jako pierwszy producent, dostarcza jednorazowe opakowanie. Można je zjeść dosłownie „na raz”. Dzięki temu, każdy będzie mógł wygodniej sięgnąć po małą przekąskę. 
Od dawna sery stanowią nieodzowną część dobrze zbilansowanej diety, ale opakowania były zbyt duże, ser się zsychał lub nie było jak zabrać go bez kanapki.

Czytaj więcej:
Zdjęcia produktu