< powrót do listy

Ser Mleczny Perłą Rynku FMCG

6 czerwca w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Perły Rynku FMCG – Serenada znów triumfowała! Tym razem nagrodę przyznano Serowi Mlecznemu, który zdobył brąz w kategorii „Nabiał”.

Ser Mleczny to wyjątkowy produkt serowarski, który charakteryzuje się łagodnym i kremowym smakiem. Każdy jego kawałek to zdrowa porcja białka oraz witamin!

 Jest to ser  w 100 % zdrowy, ponieważ nie zawiera w swoim składzie żadnych konserwantów ani barwników. Ponadto pozbawiony jest laktozy i jest odpowiedni dla wegetarian. Niemal 100% jego składu  to mleko. Czysta etykieta tego sera to tylko trzy składniki: mleko, bakterie fermentacji mlekowej oraz sól. Tak prosty skład  gwarantuje naturalność i klasyczny, tradycyjny smak produktu, a jednocześnie jego wysokie walory zdrowotne i odżywcze.

Ceniony jest  przez matki, które wybierają go dla swoich dzieci jako doskonały składnik kanapek, dań na ciepło, jak również zdrowych przekąsek. Ser Mleczny jest doskonałym produktem dla osób dbających o zdrowy styl życia.

Wygranych w konkursie już po raz 11. wyłoniono na podstawie badań Perły Rynku FMCG 2017 i Perły Rynku Kosmetycznego 2017. Nagrodzono 54 produkty spożywcze i 55 produkty z rynku kosmetycznego. 

Po co rokrocznie przeprowadza się badanie? Ma ono na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych produktów.

Dla naszej firmy szczególnie ważne jest to, że  nagrody są przyznawane na podstawie opinii osób ściśle związanych z handlem i dystrybucją – mówi Paweł Gaca, Wice Prezes Zarządu Spomleku, do którego należy marka Serenada. –  Produkty zostały osobiście  sprawdzone przez jury, a oceniano nie tylko smak, ale także jakość wykonania, atrakcyjność opakowania, a nawet komunikację marki z odbiorcami. Jesteśmy ogromnie dumni, że Ser Mleczny okazał się produktem wyjątkowym pod każdym względem.